Hodnocení

Jste moje stálá klientka, nebo jsme spolu někdy spolupracovaly? Budu ráda za Váš názor na moji odvedenou práci. smile

Dokonalé nehty ve velmi příjemné společnosti

5,0 rating
1 února, 2022

Základní kurz na Gel lak jsem dostala od manžela jako dárek. Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu a jak vše bude probíhat. Přišla milá a usměvavá Markéta, všechno mi ukázala, vysvětlila a zodpověděla spoustu dotazů. Byl to naprostý relax a výsledek byl skvělý. Nehty vydržely 3 týdny a teď si je umím dělat sama. Nikdy se mi nelíbily moje nehty, byly slabé a lámaly se a teď jsou fakt krásné. Cítím se mnohem sebevědoměji. Jsem nadšená a vřele doporučuji.

Petra

Krásná práce a spolehlivost

5,0 rating
5 června, 2020

Nehty od Maki vypadají vždy perfektně a drží jako přibité dokud neodrostou. Přátelský přístup je dalším bonusem! Vzhledem k tomu, že si vždy potřebuji vše osobně vyzkoušet a “osahat” absolvovala jsem i Markétin kurz modeláže nehtů a jak jsem předpokládala – opět úžasná, profesionální práce! Jednoduše můžu všechny služby s čistým svědomím jen doporučit!

Monika Němcová

JK EDIT, s.r.o.

5,0 rating
28 května, 2020

Markéta nám dělá nehty několik let a je skvělá. Přijde k nám do firmy, udělá nehty a nemusíme nikam chodit. V účetní firmě považujeme hezké nehty za součást příjemné vizáže účetních a cítíme se s nimi dobře.
Vřele doporučuji. Nehty drží a jsou uměleckou prací, jak mi občas řeknou klienti.
Tak ji také zkuste a nebudete chtít jinak!
Julie

Julie Kamanová, majitelka

Pohoda a profesionalita

5,0 rating
28 května, 2020

Rychlost, kvalita, příjemné popovídání, přiměřený výběr barviček a zdobení a vždy se na společné odpoledne těším. Klientkou jsem již přes 5 let.

Anna B.

Skvělá služba až k Vám domů

5,0 rating
27 května, 2020

Když všichni ráno odejdou z domu, mohu si udělat chvilku pro sebe, Markétka mi udělá krásné nehty, dáme si kávu a mám tak super start do nového dne. 😉Rozhodně doporučuji.

Klára